AD - CT 11 Keramická pasta ve spreji 400ml

Speciální montážní pasta s mikroskopickými pevnými mazacími částicemi v teplotně stabilním mazacím oleji. Je určena k základnímu mazání součástí pracujících za vysokých teplot, použitelná také v agresivním korozním prostředí. Neobsahuje žádné kovové části, minerální oleje. Pasta je bílá a měkká s vysokým mazacím účinkem, schopna přenášet vysoké tlakové zatížení. Voděodolná, chrání před korozí, zabraňuje vzájemnému spojení, zakousnutí či spečení součástí. Teplotní rozsah použití: -40°C až +1400°C. Balení sprej 400ml
Zobrazit více
0 %
134 Kč
není dostupné
Katalogové číslo: 41131830
záruka:24 měsíců
výrobce:AD partner
cena bez DPH:111,07 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze
Recenze

Speciální montážní pasta s mikroskopickými pevnými mazacími částicemi v teplotně stabilním mazacím oleji. Je určena k základnímu mazání součástí pracujících za vysokých teplot, použitelná také v agresivním korozním prostředí. Neobsahuje žádné kovové části, minerální oleje. Pasta je bílá a měkká s vysokým mazacím účinkem, schopna přenášet vysoké tlakové zatížení. Voděodolná, chrání před korozí, zabraňuje vzájemnému spojení, zakousnutí či spečení součástí. Teplotní rozsah použití: -40°C až +1400°C.
Balení sprej 400ml

Diskuze je prázdná.
Přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Náš e-shop používá cookies. Jedná se o malé soubory, které se uloží na Váš počítač a slouží zejména k tomu, aby Vaše příští návštěva byla příjemnější.

Souhlasím
Nastavit cookies