Wynn´s

Wynn's - "Specialty Chemicals Group" je členem americké společnosti  ILLINOIS TOOL WORKS. Vyvíjí a vyrábí chemické produkty pro použití v automobilovém a strojírenském průmyslu. Wynn's je zastoupený ve více než 100 zemích světa, je podporován 16 pobočkami.

 

 

W Y N N ' S V EVROPĚ

 

Wynn's má zastoupení ve více než 68 zemích Evropy, středního východu a Afriky a svou činnost staví na pobočkách v Belgii (hlavní evropské obchodní centrum a výrobní závod), Holandsku, Indii, Itálii, Francii, Velké Británii, Jižní Africe (výrobní závod) a Německu. Automotive: Wynn's je předním značkovým výrobcem produktů pro řešení chemické údržby a zlepšování chodu částí automobilů (např. motor, převodovka, palivový a chladicí systém, klimatizace, atd.).Průmysl:Přední značkový výrobce kapalin pro obrábění kovů používaných při náročných technologických postupech (letectví a kosmonautika, automobilový sport, ...). Wynn's rovněž dodává chemikálie pro jiné použití (obrábění plastů, potravinářský průmysl atd.). Produkty jsou vyvíjeny s ohledem na produktivitu, bezpečnost a životní prostředí.

 

 

W Y N N ' S VÝZKUM A VÝVOJ

 

Naše oddělení výzkumu a vývoje průběžně pracuje na vylepšování v oblasti čisticích a mazacích technologií pro části automobilů. Přispívá ke zlepšování kvality produktů a při vývoji dbá zejména na rizika pro zdraví, bezpečnost a životní prostředí.
 

 

W Y N N ' S , ROZSÁHLÁ PALETA PRODUKTŮ

 

Wynn's Automotive disponuje širokou paletou produktů a přístrojů vyvinutých tak, aby odpovídaly specifickým nárokům a nejnovějším trendům trhu osobních a užitkových vozidel. Mnohé produkty Wynn's byly certifikovány německým TÜV a některými světovými výrobci automobilů.
 
Nastavit filtrování produktů
parametry
+
cena
+
Dostupnost
+
výrobci
Dostupnost
Zavřít okno
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 32
grid
table
Načíst více produktů
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 32

Náš e-shop používá cookies. Jedná se o malé soubory, které se uloží na Váš počítač a slouží zejména k tomu, aby Vaše příští návštěva byla příjemnější.

Souhlasím
Nastavit cookies