Montáž LPG

Proč uvažovat o přestavbě svého vozu na LPG?

  • v první řadě je to  cca 40 - 50% úspora přímých nákladů na PHM
  • více než dostatečné pokrytí celé ČR i okolních států sítí čerpacích stanic, takže lze jezdit na LPG prakticky po celé Evropě
  • dlouhodobě stabilní cena LPG v poměru k BA-95 v řádu téměř dvou desetiletí - cena LPG vychází v průměru vždy na cca 1/2
  • systémy sekvenčního vstřikování LPG pokud jsou odborně namontovány slouží dlouhodobě spolehlivě a úsporně
  • vozidla přestavěná na LPG jsou osvobozena od povinnosti platit silniční daň (podnikatelská sféra nebo cestovní náhrady)
  • přestavby se vždy snažíme provádět tak, aby co nejméně ovlivňovali servisovatelnost motoru (nové svazky přes motor apod.), vzhled se snažíme přizpůspbit vzhledu a provedení motoru a jeho krytů, všechny kryty se snažíme zachovat, vedení provádíme svazky s trojí izolací (PVC, bužírka, tkaninová ochranná páska), spoje kabelů jsou vždy kvalitně pájeny a zataveny ve stahovací bužírce), i proto neslibujeme přestavbu do 24h apod. ale průměrně ji provádíme 3-4 dny, abychom byli schopni zachovat kvalitu a funkčnost. 

Pokud jste se rozhodli nechat si LPG namontovat, obratťe se na Nás, LPG Vám namontujeme, sprovozníme a provededme zápis do TP, provádíme i přestavby stávajících částěčně nebo uplně nefunkčních systémů LPG, případně i demontáž LPG včetně zápisu do o demontáži do TP.

Orientační ceny přestaveb na LPG:

4 válec - 24000kč

6 válec - 32000kč

8 válec - 40000kč

Veškeré ceny jsou orientační, zahrnují základní systém vstřikování,  montáž, obvyklou nádrž, zápis do TP příplatky mohou vzniknout při montáži sady na ochranu ventilových sedel, nestandartní umístění nádrže, více nádrží apod.

 

Sada vstřikování LPG je sestavena z vysoce kvalitnich komponentů. Řídící jednotka LPGTECH nebo Alex Optima EXPERT má bezkonkurenční autoadaptabilní algortmy včetně 3D mapy, které dokážou systém dokonale sladit, tím odpadají opakované návštěvy na doladění, svítící kontrolky poruchy motoru apod., obě řídící jednotky mohou být propojeny s OBD. Dalším důležitým článkem soupravy jsou plynové vstřikovače HANA H2001, LPGTECH YETI S nebo +, Alex Barracuda S s patentovanou technologií a dlouhou životností. Reduktory Shark od firmy Alex mají vynikající tlakovou i teplotní charakteristiku. Alternativně může být podle výkonových požadavku použit reduktor Tomasetto Alaska, Artic, případně RM3 COMPACT 350, nebo POWER 500 od HL PROPAN a jiné dle aktuální potřeby. 

 

 

Servis LPG a CNG systémů

pomůžeme Vám se servisem a diagnostiku systémů LPG i CNG všech běžných i méně známých značek.

Máte stále problémy s LPG/CNG, motor nemá adekvátní výkon na plyn, má nepravidelný chod, výpadky zapalování, střílí do sání, apod. Jezdíte s těmito problémy od jednoho servisu k druhému, kde Vám jen mění jeden díl za druhý, platíte mechanikovi, který si evidentně neví rady a dává Vám najevo, ať už ho raději příště neotravujete? Zavolejte nám na 733651152 Váš problém probereme po telefonu, máme potřebné znalosti problematiky řízení motoru, funkce a mechanické cinnosti motoru a jeho komponentů. Kromě znalostí problematiky máme také kvalitní diagnostické a servisní vybavení.

  • sériovou diagnostiku např Foxwell a další
  • paralelní diagnostiku multikanálový osciloskop, AFR měření, měřění kompresních tlaků a mnoho dalšího
  • širký sortiment dílů skladem + méně požívané díly na LPG a CNG vesměs do svou dnů

Ne vždy je problém v systému jako takovém. Velmi často je problém v kvalitě a hlavně správnosti provedení montáže. Velmi často řešíme problém špatné funkce plynového systému automobilu, kde je na vině naprosto diletantsky namontovaný systém LPG nebo CNG, který se neslučuje s funkčností.

 

 

 

 

 

 


Náš e-shop používá cookies. Jedná se o malé soubory, které se uloží na Váš počítač a slouží zejména k tomu, aby Vaše příští návštěva byla příjemnější.

Souhlasím
Nastavit cookies