Montáž LPG

Proč uvažovat o přestavbě svého vozu na LPG?

  • v první řadě je to  cca 40 - 50% úspora přímých nákladů na PHM
  • více než dostatečné pokrytí celé ČR i okolních států sítí čerpacích stanic, takže lze jezdit na LPG prakticky po celé Evropě
  • dlouhodobě stabilní cena LPG v poměru k BA-95 v řádu téměř dvou desetiletí - cena LPG vychází v průměru vždy na cca 1/2
  • systémy sekvenčního vstřikování LPG pokud jsou odborně namontovány slouží dlouhodobě spolehlivě a úsporně
  • vozidla přestavěná na LPG jsou osvobozena od povinnosti platit silniční daň (podnikatelská sféra nebo cestovní náhrady)
  • přestavby se vždy snažíme provádět tak, aby co nejméně ovlivňovali servisovatelnost motoru (nové svazky přes motor apod.), vzhled se snažíme přizpůspbit vzhledu a provedení motoru a jeho krytů, všechny kryty se snažíme zachovat, vedení provádíme svazky s trojí izolací (PVC, bužírka, tkaninová ochranná páska), spoje kabelů jsou vždy kvalitně pájeny a zataveny ve stahovací bužírce), i proto neslibujeme přestavbu do 24h apod. ale průměrně ji provádíme 3-4 dny, abychom byli schopni zachovat kvalitu a funkčnost. 


Pokud jste se rozhodli nechat si LPG namontovat, obratťe se na Nás, LPG Vám namontujeme, sprovozníme a provededme zápis do TP, provádíme i přestavby stávajících částěčně nebo uplně nefunkčních systémů LPG, případně i demontáž LPG včetně zápisu do o demontáži do TP.

Ceny přestaveb na LPG:

4 válec - 24000kč

6 válec - 32000kč

8 válec - 40000kč

u ostatních vozidel je cena idividuální, Veškeré ceny jsou orientační, zahrnují základní systém vstřikování a montáž, příplatky mohou vzniknout při montáži přimazávání ventilů, nestandartní nádrže apod.

 


Sada vstřikování LPG je sestavena z vysoce kvalitnich komponentů. Řídící jednotka LPGTECH má bezkonkurenční autoadaptabilní 3D mapy a dokáže systém dokonale sladit. Na jednotku poskytuje výrobce 5-ti letou záruku. Dalším důležitým článkem soupravy jsou plynové vstřikovače LPGTECH DRAGON, LPGTECH YETI S nebo +, Alex Barracuda s patentovanou technologií. Reduktor Shark od firmy Alex má vynikající tlakovou i teplotní charakteristiku. Alternativně může být podle výkonových požadavku použit reduktor Tomasetto Alaska, Artic, případně MAGIC 3, nebo POWER od HL PROPAN a jiné dle aktuílní potřeby.

 

 

Sada vstřikování LPG je sestavena z vysoce kvalitnich komponentů. Řídící jednotka Alex optima máautoadaptabilní mapy a dokáže systém dokonale sladit.  Dalším důležitým článkem soupravy jsou plynové vstřikovače, LPGTECH YETI S nebo +, Alex Barracuda s patentovanou technologií. Reduktor Shark od firmy Alex má vynikající tlakovou i teplotní charakteristiku. Alternativně může být podle výkonových požadavku použit reduktor Tomasetto Alaska, Artic, případně MAGIC 3, nebo POWER od HL PROPAN.

 

ALEX OPTIMA EXPERT je sekvenční vstřikování plynné fáze LPG do motorů s klasickým nepřímým vstřikem paliva MPI.

Řídící jednotka OPTIMA EXPERT je standardně vybavena plnohodnotným modulem OBD, který je kompaktibilní se všemi běžnými OBD protokoly počínaje starými ISO, KWP, až po varianty s komunikací CAN.
Jednotky dále disponuje množstvím funkcí a možností nastavení, které umožňují perfektní přizpůsobení prakticky každému systému sekvenčního vstřikování používanému u motorů v osobních automobilech a to až do emisní třídy Euro 6. Tento systém je jako jeden z mála plně homologován pro Euro 6 a má za sebou úspěšně zvládnuté emisní testy EHK pro tuto emisní kategorii.

 

 

 


Náš e-shop používá cookies. Jedná se o malé soubory, které se uloží na Váš počítač a slouží zejména k tomu, aby Vaše příští návštěva byla příjemnější.

Souhlasím
Nastavit cookies