Kwasny

Ze svého pobytu v USA v roce 1956 si Peter Kwasny přivezl nápad a znalosti na výrobu laků ve spreji v Německu. Již v roce 1958 zahájil první výrobu laků ve spreji a lakovacích tužek pro auta pod tehdejším názvem firmy  Kwasny & Vogelsang KG, u které fungoval Peter Kwasny jako komplementář a jednatel. V roce 1963 založil Kwasny v nově vytvořeném sídle firmy v Gundelsheimu firmu Peter Kwasny GmbH. V roce 1966 vyjela z linky první souprava Auto-K sprejový set, „lakovna ve velikosti plechovky“. Od té doby se společnost již 49 let vyvíjí na mezinárodně orientovaného specializovaného prodejce na technologicky nejvyšší úrovni. Požadavkem je a zůstává proměnit komplexní technologie na produkty, které jsou příjemné pro uživatele a umožňují jednoduchou, čistou aplikaci laků ve spreji se spolehlivým výsledkem.

S technickými a tvůrčími inovacemi pokračujeme každým dnem v psaní historie úspěchu ve věci „technologie laků ve spreji“. V současné době již ve druhé generaci a samozřejmě vždy s vědomím odpovědnosti a spolehlivosti německého rodinného podniku, který je  100%ním rodinným majetkem. Identifikace a propojení s regionem nejsou u firmy Kwasny v rozporu s inovativními, světově orientovanými aktivitami.

Nastavit filtrování produktů
parametry
+
cena
+
Dostupnost
+
výrobci
Dostupnost
Zavřít okno
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 192
grid
table
Načíst více produktů
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 192

Náš e-shop používá cookies. Jedná se o malé soubory, které se uloží na Váš počítač a slouží zejména k tomu, aby Vaše příští návštěva byla příjemnější.

Souhlasím
Nastavit cookies