Bluechem

O NÁS

team_bluechem

Firma PRO-TEC SLOVAKIA spol. s r.o. vznikla v roce 2009 ve spolupráci s mateřskou firmoubluechemGROUP. Jsme výhradním distributorem značky BLUECHEM a její produktové řady POWERMAXX, CAREMAXX, WASHMAXX, NANO TECHNOLOGIE pro Českou a Slovenskou republiku.

 

 

obr_B1

Produkty Bluechem jsou petrochemické produkty určené na údržbu a opravu v oblasti motorových vozidel. Nepoužívají se však pouze ve spojení s automobilovým průmyslem, ale také v oblasti zemědělství, motocyklů, servisní techniky a samozřejmě volného času.

 

 

obr_B3

Produkty jsou neustále zkoušeny, testovány a kontinuálně se nadále vyvíjejí, aby zaručily optimální schopnost výkonu všech benzínových a dieselových motorů. V různých školících zařízeních po celém světě se nepřetržitě školí týmy systémových servisních poradců. Nejlepší podmínky k tomu poskytuje nejmodernější zařízení pro předváděcí servisní prohlídky spolu s laboratořemi a učebnami v Německu. Know-how, praktické testy, simulace různých situací spolu s teoretickými semináři jsou základním kamenem úspěchu značky Bluechem. Díky tomu je zaručena profesionalita prodejců a dokonalá podpora zákazníka.

Vývoj a výroba produktů se provádí na nejvyšší úrovni a neustále se přizpůsobuje komplexnější technologii vozidel a rostoucí poptávce automobilového inženýrství. Produkty byly testovány a certifikovány vládou kontrolovaným institutem (TÜV). Díky mnohaletým zkušenostem a spolupráci s automobilovým průmyslem jsou produkty Bluechem celosvětově považovány za unikátní. Jsou ověřené praxí a důrazně doporučeno špičkovými odborníky.

obr_B2Globální partner v automobilovém průmyslu Bluechem Group je globální asociace společností s partnery ve více než 90 zemích světa. Je kooperačním partnerem v oblasti motorových vozidel a průmyslu. Ve středu zájmu je výzkum a vývoj ekologických produktů vyrobených z obnovitelných zdrojů. Základními pilíři firemní filozofie je vedle snižování zatížení životního prostředí i spokojenost zákazníků. Je to díky inovativním koncepcím služeb a servisních prací, které zaručují přidanou hodnotu a zároveň představují cenově výhodné alternativy pro ekonomické zvýšení výkonu v oblasti motorových vozidel. Technologická produkce se řídí rostoucími nároky majitelů vozidel.

obr_B4Vzhledem na cenu a kvalitu produktů, jejich původ sehrává pro zákazníka klíčovou roli. Produkty s certifikátem „Made in Germany“ dosahují vysokou reputaci nejen vnitrostátní, ale i mezinárodně. Představují spojení důvěryhodnosti, funkčnosti a preciznosti a právě to jsou vlastnosti, které jsou zvláště důležité v automobilovém průmyslu. ProduktyBluechem byli prvními chemickými produkty v Německu, které byly oceněny certifikátem „Made in Germany„. Tento certifikát se uděluje pouze tehdy, pokud alespoň 50% přidané hodnoty bylo provedené v zemi původu. Při kontrole orgánu TÜV Nord Cert GmbH se ukázalo, že produkty dosahují více než 70% přidané hodnoty a právě tímto výsledkem se Bluechem odlišuje od ostatních německých výrobců v tomto odvětví.

ADAC GT3 Masters

Výrobce kvalitu svých výrobků, krom laboratoří TÜV, testuje také v zátěžové „praxi“, během prestižních závodů ADAC GT Masters. Kde je sponzorem a  partnerem jedné ze stájí.

Nastavit filtrování produktů
parametry
+
cena
+
Dostupnost
+
výrobci
Dostupnost
Zavřít okno
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 30
grid
table
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 30

Náš e-shop používá cookies. Jedná se o malé soubory, které se uloží na Váš počítač a slouží zejména k tomu, aby Vaše příští návštěva byla příjemnější.

Souhlasím
Nastavit cookies