X
Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).
Kategorie
počítadlo přístupů
online: 4
dnes: 415
týden: 415
celkem: 457970
Facebook

LPGTECH jednotky

Řídící jednotky LPG

Řídící jednotky LPG a CNG LPGTECH série TECH 300

Srdcem celého plynového systému vozidla přestavěného na pohon LPG nebo CNG je řídící jednotka. Řídící jednotky LPG TECH jsou technicky vysoce propracované s důrazem na  funkci, universálnost a jednoduchou instalaci a nastavení.

Vstřikování LPG TECH ONE

Řídící jednotky LPG TECH-200     Řídící jednotky lpg TECH-326Řídící jednotky lpg TECH-326-OBD

 

Všechny jednotky jsou osazeny výkonnými procesory, které zajišťují malé latence a díky tomu přesnější dávkování paliva. Jednotky jsou konstruovány s ohledem na vysokou bezpečnost a spolehlivost. Součástky pro jejich výrobu jsou pečlivě vybírány pouze od ověřených výrobců, aby byla zaručena dlouhá životnost zařízení.

Řídící jednotky LPG TECH jsou také vybaveny funkcí kontroly správného zapojení instalace. Systém sám krok po kroku zkontroluje, zda jsou všechny komponenty správně připojené a zda nevykazují nějaké závady – například přechodový odpor ve spojích vodičů apod. Řídící jednotky LPG TECH mají záruku 5let. Mozkem řídící jednotky je firmware, který je programován pomocí konfiguračního software. Díky propracovanému programu řídící jednotka plynu TECH automaticky provede celou kalibraci systému, načte vstřikovací časy, tlaky a teploty a provede adaptaci plynové mapy ve všech provozních režimech motoru s vysokou přesností. Jednotka plynuTECH v průběhu provozu neustále kontroluje odchylky od načtených hodnot a průběžně koriguje nastavení. Nastavení je tak přesné, že za použití kvalitních vstřikovačů plynu např. TECH DRAGON mohou vozidla se systémem LPGTECH dosahovat o 10-15% nižší spotřeby plynu ve srovnání s běžnými systémy sekvenčního vstřikování plynu.

Řídící jednotky LPG TECH řady 324-328 OBD je možné trvale propojit s palubní diagnostikou vozidla prakticky všech úrovní a typů protokolů používaných u OBDkomunikace. Řídící jednotky LPG TECH OBD „umí“ také provádět 3D kalibraci podle korekcí směsi benzínové jednotky. Výsledkem je precizně seřízený systém LPG ve všech provozních režimech s tolerancí odchylky max +-3% od originální benzínové mapy.

chci zaslat dotaz