výrobce: | |
Katalogové číslo: | MVAT3302.1 |
EAN: | |
Dostupnost: | Skladem u dodavatele |
cena bez DPH: | 164 Kč |
199 Kč |
Tato krátká plnicí koncovka LPG je praktické a kompaktní prodloužení, které slouží k usnadnění tankování zkapalněného ropného plynu (LPG) do vozidel, která mají plnicí hrdlo umístěné přímo uvnitř benzínového hrdla. Je navržena pro situace, kdy je hrdlo LPG sice uvnitř benzínového, ale není umístěno příliš hluboko, a tak nevyžaduje dlouhé prodloužení. Díky svým rozměrům a konstrukci umožňuje snadné a bezpečné připojení plnicí pistole.
Pohodlné tankování: Umožňuje bezproblémové připojení standardní plnicí pistole k LPG hrdlu, které je jinak částečně zakryto benzínovým hrdlem. Zajišťuje dostatečný dosah bez zbytečné délky.
Minimalizace úniku plynu: Díky přesnému závitu a robustní konstrukci zajišťuje koncovka těsné a bezpečné spojení během procesu tankování, což minimalizuje jakékoli úniky plynu.
Estetická čistota instalace: Umístění plnicího hrdla LPG pod víčkem benzínové nádrže je oblíbené řešení, které nevyžaduje vrtání dodatečných otvorů do karoserie vozidla. Tato krátká koncovka zachovává tuto estetickou výhodu a zároveň zajišťuje praktičnost.
Kompaktní rozměry: Její krátké provedení znamená, že je snadno přenosná a skladná, když se nepoužívá.
Koncovka je obvykle vyrobena z kvalitních a odolných kovových materiálů (často mosaz), které zaručují dlouhou životnost a odolnost vůči tlaku a chemickému působení LPG. Její design zahrnuje:
Krátkou, kompaktní délku: Optimalizovanou pro snadný přístup k ne příliš hluboko umístěným plnicím hrdlům.
Přesný závit: Pro pevné a bezpečné našroubování do stávajícího plnicího hrdla vozidla.
Před každým tankováním se tato krátká koncovka jednoduše našroubuje do plnicího hrdla ve vozidle. Po natankování se odšroubuje a uloží, dokud není opět potřeba. Správná volba mezi krátkou a dlouhou koncovkou závisí na konkrétním umístění a hloubce LPG plnicího hrdla ve vašem vozidle.